Corona-look in Papendrecht?

Zonder diensten van kappers, schoonheids specialisten en nagelstudio’s groeit en bloeit alles ongewild door. Bezoek ze wanneer het weer kan! Hier vind je alvast een overzicht.
 

Om de lockdown qua uiterlijk goed door te komen, vind je hieronder adviezen van Knip shop Ab & Hans, Kapsalon Jolly Good Hair, Chanvi Nailbar en een aantal algemene tips.

Knip shop Ab & Hans
‘Het is aan te raden je haar in deze tijd extra te verzorgen. Omdat je haar nu niet geknipt kan worden, ziet het er gauw wat droog uit. Investeer daarom in een goed masker. Om zélf het grijs weg te werken, verkopen we uitgroeikitjes.’

Kapsalon Jolly Good Hair
'Via kapsalonjollygoodhair@gmail.com kun je producten bestellen. Pakketjes om je uitgroei bij te werken kunnen wij aan huis leveren op afspraak.'

AMI Kappers Papendrecht
'Bij ons kun je een verfkit en Ivy-producten bestellen en afhalen.'

Chanvi Nailbar
‘Je kunt nu thuis je eigen nagels verzorgen. Wij verhuren een mooi pakket waarmee je zélf je nagels weer mooi kunt maken. Hierdoor hoef je dit niet aan te schaffen, waarmee je weer kosten bespaart. Dit pakket bezorgen we in Papendrecht en Dordrecht.’

Algemene tips
Haal als thuiskapper niet te veel van je haar af, dan kun je dit later nog (laten) bijwerken. Werken met speldjes, een pet of een sjaal kan ook helpen om je kapsel een beetje in de hand te houden. Trakteer jezelf op een haarmaskertje, dat doet je haar goed.
Je kunt je vingernagels nu het beste kort houden. Zo voorkom je een plek voor ziektekiemen, bacteriën en virussen.
Ga lekker naar buiten! Daar maak je vitamine D aan en deze vitamine ondersteunt het immuunsysteem. Als je niet naar buiten kunt, overweeg dan een vitamine D3-supplement.
Door overdag buiten te zijn, slaap je ook beter. Er valt er een bepaalde lichtkleur op je ogen. Hierdoor maak je ’s avonds meer melatonine aan. Dat zorgt ervoor dat je makkelijker in slaap valt en dieper slaapt.

Een overzicht van Papendrechtse specialisten die je, stuk voor stuk, graag weer als klant in hun zaak zien. Iets wat door de geldende coronamaatregelen op dit moment niet mogelijk is. Dit overzicht wordt aangepast en uitgebreid zodra deze maatregelen daartoe aanleiding geven. Heb je advies nodig van jouw beautyinstituut, neem dan vooral contact op. Je kunt zo ook je favoriete (baard)shampoo bestellen.

Alblasserwaard Schoonheidsinstituut https://huidverbeteraars.nl 06-13621748
Alpha Barbershop http://alpha-barbershop.nl 078-2071377
AMI Kappers Papendrecht https://www.amikappers.nl/vestigingen/ami-kappers-papendrecht 078-6157200
Bailine Papendrecht  https://www.bailinestudio.nl 078-6158121
Beautystudio M. https://www.beautystudiom.nl 06-83535487
Chanvi Nailbar https://www.chanvi-nailbar.com 06-37386253
Hair Point by John Smit Papendrecht https://hairpointkappers.nl 078-6413792
Hairstyling Zanen https://inline.nl/hairstyling-zanen-papendrecht/  078-6158304
Hairview Papendrecht https://www.hairview.nl 078-3031637
Ink & Cuts https://inkandcuts.nl 06-10373454 / 06-26555585
Kapsalon André http://kapsalon-andre.nl 078-6151551
Kapsalon Jolly Good Hair https://jollygoodhair.nl 078-6410411
Knip shop Ab & Hans https://www.knipshopabenhans.nl 078-6153858
Nagelstudio Lealtad Nails Papendrecht https://www.lealtadnails.nl 06-43037417
MH Huidkliniek* https://www.mhkliniek.nl 078-6425141 
Salon Essential http://www.salon-essential.nl 06-49751572
Schoonheidssalon Papendrecht  https://schoonheidssalonpapendrecht.nl 06-23698015
Sundreams https://sundreams.nl 078-6427200

 

* (Para)medische contactberoepen mogen, in tegenstelling tot reguliere contactberoepen wél hun vak blijven uitoefenen. De huidtherpeutische behandelingen van MH Huidkliniek vallen hieronder en mogen dus wél doorgang vinden.

Mocht je een bedrijf missen in bovenstaand rijtje, mail dan naar: info@papendrechtverrast.nl. Dan vullen we dit aan! Papendrecht Verrast in Business wil het Papendrechts bedrijfsleven graag promoten; sowieso, maar nu extra! Nu we elkaar meer dan ooit moeten ondersteunen.

Blijf gezond en positief!

Alle tips UITagenda Meld je verhaal